Eerdere Edities

Eerdere Edities


Witte brigade Talent van de Toekomst 2018

1. Cas Spijkers Academie Breda
2. Sterklas ROC Amsterdam
3. Cas Spijkers Academie Nijmegen

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2018
1. Sterklas ROC Amsterdam
2. Hotelschool Koksijde ‘Ter Duinen’ (BE)
3. Deltion College Zwolle

Awards
Beste Visgerecht sponsored by Schmidt Zeevis, gewonnen door Deltion College Zwolle

Beste Vleesgerecht sponsored by Nice to Meat gewonnen door Rooi Pannen Eindhoven

Beste Aziatisch getinte gerecht sponsored by Yama Foods gewonnen door University of West London

Beste Wijn/Spijs combinatie sponsored by Bourgondish Lifestyle gewonnen door Albeda College Maassluis

Beste Hospitality Pitch sponsored by Miele gewonnen door University of West London

FUTURE TALENTS 2018

Talent van de toekomst 2017


Witte brigade Talent van de Toekomst 2017:

1 - ROC Nova College
Michael Pols, Eddie Meijboom, Dennis Botschuyver

2 - Cas Spijkers Academie Boxmeer
Randy Woltman, Stan van Lieshout, Melvin Zandsteeg

3 - Cas Spijkers Academie Twente
Davy Roord, Sebastiaan Pals, Jercy Frans

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2017:
1 - Hotelschool ter Duinen Koksijde
Anna Victor, Vincent Pharazijn

2 - ROC Amsterdam
Daisy Krop, Kirsten van Roekel

3 - Cingel College
Lamar Voskuilen, Johnny de Gelder


Witte brigade Talent van de Toekomst 2016:

1 - Cas Spijkers Academie Breda
Niels van Zijl, Jimmy van Nierop en Yori Gerritsen

2 - Sterklas ROC van Amsterdam
Jelle Horst, Bart Koolen en Jules Wiringa

3 - Cas Spijkers Academie Boxmeer
Ruben van Helvert, Joep van Boheemen en Dominic van den Bongard
 

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2016:
1 - Sterklas ROC van Amsterdam
Melvin Alards en Barry Kleijne

2 - Hotelschool ‘Ter Duinen’ Koksijde
Jan Kerckhofs en Cyril Vermeulen

3 - Deltion College
Tim Wellenberg en Joyce Rietman

Talent van de toekomst 2016

Talent van de toekomst 2015

Witte brigade Talent van de Toekomst 2015:
1 - Rooi Pannen Eindhoven
Matthijs Schenkels, Bert van Gennip, Danny van Herk

2 - Cas Spijkers Academie Twente
Bart Lammersen, Mark Plagge, Davy Roord

3 - Cas Spijkers Academie Boxmeer
Yornie van Dijk, Dominic van den Bongard, Ruben van Helvert
 

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2015:
1 - Sterklas Amsterdam
Melvin Verwaal, Barry Kleijne

2 - ROC van Amsterdam
Melanie Hoogland, Bo Dekker

3 - ROC Friese Poort
Djoko Wisena, Jean-Louis Duhoux

Witte brigade Talent van de Toekomst 2014:
1 - Rooi Pannen Eindhoven
Koen van den Hurk, Martijn van de Wetering en Gijs van Gils

 

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2014:
1 - Rijn IJssel Vakschool Wageningen
John Deibergen en Dominique Verhaaf

 

Talent van de toekomst 2014

Talent van de toekomst 2013

Witte brigade Talent van de Toekomst 2013:
1 - Sterklas ROC van Amsterdam
Edwin Sander, Rob Bongaerts en Thijs van Lierop

2 - Deltion College
Pim Veen, Gert van der Heijden en Merwin de Lange

3 - Cas Spijkers Academie Boxmeer
Bouke Jan van der Veen, Giovanni de Goede en Frank Bakkenes
 

Zwarte brigade Talent van de Toekomst 2013:
1 - Rijn IJssel Vakschool Wageningen
John Deibergen en Dominique Verhaaf

2 - Drenthe college
Lilian Klooster en Sonne Lijkedijk

3 - Rooi Pannen Eindhoven
Maxim van Lieshout en Levy Wijgergangs

Talent van de Toekomst Bokaal:
1 - Rooi Pannen Eindhoven
Danny van Herk, Rob Bruggink en Niels van der Heijden

 

Gastvrijheids prijs:
1 - ROC Leiden
Kristie Davidis en Christine Bos

 

Talent van de toekomst 2012

Talent van de toekomst 2011

1 - Cas Spijkers Academie Boxmeer Team 3
Boris Bassa, Tom Lamers en Ollie Schuiling

2 - ROC Deltion Zwolle Team 9
Raymond Plat, Gerard Jan Weideman en Tim Horst

3 -Sterklas ROC Amsterdam Team 5
Dinja van Rooijen, Jaap Volman en Zoë Lensen